Contact

Stichting de Klup Twente
Berlagelaan 2
7606 ST Almelo
Telefoon: 0546 536 820

Voor vragen:

Algemeen:          info@deklup.nl

Facturen:            facturen@deklup.nl (bedrijven, organisaties)

Administratie:    administratie@deklup.nl (deelnemers, activiteiten)

IBAN De Klup Twente: NL59RABO0102105073
IBAN Stichting Vrienden van de Klup (voor donaties) NL81RABO0381349926
De Klup Twente is erkend als ANBI organisatie

Kamer van Koophandel  410.277.85

 

Medewerkers:
Jan Anema – directeur bestuurder
jana@deklup.nl
tel. 06 51 29 84 25

Jolanda Overdorp – vrijwilligers, activiteiten en stages
jolanda@deklup.nl
tel. 0546 53 68 22

Ellen Perik – sport en bewegen, Iedereen Actief
ellen@deklup.nl
tel. 06 12 96 03 89

Marja Scheper – BSO, dagbesteding, geluksroute
marja@deklup.nl
tel. 06 51 17 19 64

Hans van Riet – zakelijk beheer
hans@deklup.nl
tel. 0546 53 68 31

Hanny ter Doest – pr en communicatie, Schik
hanny@tekstbureauterdoest.nl
tel. 06 15 16 45 76

Margreet Strijker – coördinator activiteiten, redacteur Schik
magreet@deklup.nl
tel. 06 48 16 14 57

Sophie Derkman – medewerker sport
sophie@deklup.nl
tel. 06 31 58 00 88

Evert Draaijer – coördinator Activiteiten, Regionale sportcoach aangepast sporten
evert@deklup.nl
tel. 06 13 86 90 29

Jan Vrielink – coördinator TAV, Coördinator Activiteiten
jan.vrielink@deklup.nl
tel. 06 34 87 34 28

De Klup bedankt

chainwise zwierink wgp roggekamp sportcarrousel